kayorumlari

Mehmet Nane (Türkiye CarrefourSA CEO )

Executive Satış Yönetmeni Ercan Telci ile uzun yıllar ürün alımında bulunduk. Bu süreçte verdiği hizmetin kalitesi sözünde durması servis noktasında yanımızda olması bizi mutlu etmiştir. Çok başarılı bir satış koçu olduğu konusunda şüphe duymuyorum.İlerleyen süreçlerde Satış & Pazarlama Eğitimleri ile pek çok kişiye dokunacağına ve geleceklerini şekillendirmeleri noktasında katılımcıları inovatif düşündürürken bireysel kariyerinde marka bir isim olacağına inanıyorum.

Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu

Profesyonel güven verici yaklaşımınız gözlerinizdeki ışık ve heyacan beni etkiledi ihtiyacım olan ürünü bizzat sizden aldım Ercan bey şuna beni inandırdınız benim için ürün alımından sonraki servis hizmeti müşteri yaklaşımı önemli bu güveni bana verdiniz.

Taner Özdeş Koç Infonet Genel Müdürü

Ercan Telci’yi bundan 3 yil önce tanidim. Enerjisi, isteği ve pozitifliği dikkatimi hemen çekti. Ercan, öğrenmeye açik, paylaşmayi seven kişiliği ile Satiş dünyasinda kisa sürede birçok başariya imza atti. Ercan’in en önemli yeteneği öğrenmeye aç olmasidir; benim birçok eğitim ve seminerlerime tekrar tekrar katilmasi müteavazi kişiliğinin güzel bir göstergesidir. Ercan’in bundan beş yil sonra çok daha iyi yerlerde olacağina inancim tamdir. Kendisine eğitimci kariyerinde başarilar diler, ayrica motivasyonunu kaybetmeden tutkuyla ilerleyeceğine inanıyorum.. Yolun açik olsun, Ercan Telci. Sevgilerimle.

Ralph Watson – Konuşmacı ve Yüksek Performans Koçu

Ercan’ı şiddetle tavsiye ediyor ve onunla çalışmakla kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Benim için Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir seminerler düzenlemek ve koçluk yapmak bir zevk. Ercan Telci ve kendisiyle tanışmaktan büyük bir zevk duydum. Ercan’ı motivasyonu yüksek, çok profesyonel ve son derece insanların başarılarını elde etmelerine odaklanmış biri olarak buldum. Bilgisi ve en kaliteli eğitim, seminerleri sağlamak amacıyla araştırmaya özverili oluşu çok etkileyici

Ayşe Funda Atay (Bosch Grunberg İdari İşler Müdürü)

Sizin bizzat ilgilenerek ve ekibinizin profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirdiği satış sonrası hizmetleriniz, firmanızı ve markanızı tercih ederek, ne kadar doğru bir karar verdiğimin kanıtı oluyor. İşinize ve müşterinize saygınız, pozitif enerjiniz, sektörünüzde gelişimci ve yenilikçi yaklaşımınızla ilerleme gayretleriniz takdire değer. Başarılarınızın devamı dileklerimle, selamlar.

Kenan Karadağ – Toyota Nataş Plaza Satış Şefi

Toyata ailesi olarak ve kendimize yatırım yaptık şunu net olarak dürüstçe söyleyebilirim eğer Ercan Telci’nin bol motivasyonlu satış eğitimine girmemişseniz bana göre daha yeni başlıyorsunuz.

Ali Rıza Çetingöz – Gümrük Bakanlığı

Ercan bey senin eğitimlerinden keyif alıyoruz Ufku geniş olmanla, tetikleyici sıfatınla bütün kapılar size açık olacaktır. Sizde bu cevheri görüyor ve başarılar diliyorum.

Alpaslan Ün – Sağlık Bakanlığında Çevre Mühendisi

Sevgili Ercan izlediğim bir sunumunda başarının adanmışlıktan geçtiğini söylemiştin, benim dikkatimi çeken bir cümle olmuştu. Başarı hikayelerin de bu cümlenin tezahür ettiğini çok gördüm, fakat işin ilginç yanı hem cümleyi söyledin hem de canlı şahidi oldun.

Tuğçe Bıyık  Eğitmenin(Ercan Telcinin) konuya hakim olması,aramızda bilgi akışını çok güzel aktarması,slaytlar veya yazarak anlatmasından ziyade konuya hakim olarak, örnekler verip uygulamalı anlatması beni memnun etti.ve akılda daha kalıcı oldu.iki gün aldığım satış eğitiminin,İş hayatımda ve özel hayatımda çok faydalı olacağına inanıyorum.

Esra Mese IŞIKSOY TEKSTİL.  Her şey için teşekkür ederiz hocam pozitif olmanıza, bitmeyen enerjinize hayran kaldım bugünden sonra hayata daha enerjik daha pozitif başlayacağım ve zamanımı yöneteceğim dediğiniz gibi sizi tanıdığım için çok şanslıyım! Tekrar görüşmek dileğiyle ???

Beklentimden iyi geçti,hatalarımı,eksiklerimi net gördüm,nasıl telafi ederim onu gördüm,her soruya inanılmaz cevaplarınızla bizi çok etkilediniz.

Berma Sutuğ Aydın (AJNA FOUNDER) Bu verimli yuksek enerjili eğitim icin çok teşekkürler Ercan bey 7 saat yetmedi farkli konularla tekrarini rica ediyorum. Butunsatispazarlamaninicinde olanlara ve ilgilenenlere tavsiye ederim. Sevgile

Resul Tosun (TOSUN HARFİYAT GENEL MÜDÜR) Eğitime başlarken çok düşündüm sıkılacağım diye çünkü 7 saat bir eğitim süresi çok uzun bir süreydi ama sanki eğitim için gelen arkadaşlarla beraber bir lokomotifteymiş gibi hiç sıkılmadan dinledim. O enerji denilen büyülü varlığın Ercan hocada olduğunu artık biliyorum ve o günden sonrada bana vermiş olduğu enerjiyle hayatıma yön vermeye başladım.Teşekkürler hocam Teşekkürler sana. Başka eğitimlerde görüşmek üzere. Gülen adam.

Sabri Temel PULSAR SATIŞ MÜDİşimiz gereği yıllardır seminerlere katılır, eğitimler alırım. Çoğunluğu, yaparsın, edersin, aslansın gibi içi boş, kuru motivasyon eğitimlerinden sonra, bu kadar dolu, samimi ve doğal bir ortam beklemiyordum. Dolu dolu bir içerik ve çok başarılı bir sunum. 7 saatin nasıl geçtiğini anlayamadım. Çok teşekkürler Ercan Telci. Emeğine, yüreğine sağlık.

İBB Komisyonu

İBB Gençlik Meclisi Hibe Projeleri ve Dış ilişkiler komisyonu olarak Ercan Telci’den motivasyon ve liderlik eğitimi aldık. Komisyon başkanımız Ali Ersal Kaçan başta olmak üzere tüm ekip olarak Ercan Telci’ye teşekkür ederiz.

Tuğçe Bıyık: (Paladin Yazılım)
Eğitmenin(Ercan Telcinin) konuya hakim olması,aramızda bilgi akışını çok güzel aktarması,slaytlar veya yazarak anlatmasından ziyade konuya hakim olarak, örnekler verip uygulamalı anlatması beni memnun etti.ve akılda daha kalıcı oldu.iki gün aldığım satış eğitiminin,İş hayatımda ve özel hayatımda çok faydalı olacağına inanıyorum.

Hatice Taşdemir (İşletme Fakültesi)

Bugünkü konferansınıza katılmıştım. Gerçekten kişisel gelişim ve özgüven konusunda çok değerli şeyler kattınız bize. Kendi adıma söylüyorum sizi dinlemekten büyük sevinç duydum. Biz öğrencilere hayatınızdaki olayları ve önemli gelişmeleri anlatıp bizi aydınlatmanızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Fatih EREN – Tatbak İnsan Kaynakları

Ercan Hocam Platform Akademide vermiş olduğunuz satış eğitimden memnun kalmıştık. Geçmişinize baktığımızda bugün ile ne kadar bütünleştiğini, bugün gerçekleştirdiği projelerin ve kendisinin gerçekliğini gösteriyor.

Sinan Bayraktar – Pazarlama Eğitmeni

Keyifle izlediğim bir arkadaşım olduğunu ifade ediyorum. Satış dünyasına önemli katkılarının devamını diliyorum Sizlere ve sizin gibi düşünenlere sonsuz ihtiyacımız var. Sevgiler..

Selami Özkul – Selçuk Üniversitesi Mezun

Kısa bir sürede olsa sizinle geçirdiğim zamanda enerjinizi potansiyelinizi aşıladınız bana hedeflerimi büyütmem gerektıgıni ve inanırsan koşup yakalayamayacağım şeyın olmayacağını satış eğitimlerinizde gösterdinız. İnşallah yeni süreçte bunu tüm Türkiye’ye de gösterecek ve çok önemli bir lider olacaksınız

Ceren Atalay Kesinlikle verilen eğitimin kalitesi ve Eğitmen Ercan Telcinin samimi bir dil kullanıp uygulamalı akılda kalıcı eğitimi bizim için bir şanstı.Çok şey kazandığım inanıyorum teşekkürler.

Olumsuz hiçbir durum yoktu çok teşekkürler.

Mehmet Durak  Ercan bey bitmez tükenmez bir enerjiniz var maşallah bu inançla daha çok gencin ufkunu açarak başarıyı tattıracağınıza inancımız sonsuz bende bir genç olarak tüm gençlik adına sizi saygıyla anıyor başarılarınızın devamını diliyorum. Düzce hala sizi konuşuyor.

Burak Kaan Karahan  İnsanların yıllarca aradığı Farkındalığı sizin sayenizde 2 saate kazanmak bizim için çok büyük bir nimetti. Tekrar tekrar ve hatta tekrar birlikte olalım  çok teşekkür ederiz katılımınız için : Dediğiniz gibi Ercan bey günümüz şartlarında bilgiyi sağlamak kolaylaştı ancak sizin gibi nadide kişilerin bizlere kattığı deneyimler bizler için çok daha iyi oluyor.

Tacettin Akbulut
Müdürüm sana çok teşekür ederim gecen eytimde vermiş olduguntakdikden sonra iki cümleyle ürün sattim tam 5 set kombine

Filiz Meriçtan

Sayın Ercan Telci öncelikle ofisimizi şereflendirdiniz.Bugün tüm ekibe kattığınız bilgi sevgi paylaşım empati samimiyet içeren tüm duygu ve geçişler için teşekkürler.Hala sizi eğitiminizi konuşuyoruz ve en önemlisi herkezin enerjisi motivasyonu çok yükseldi.Emeğinize yüreğinize ağızınıza sağlık CENTURY 21 Türkiye eğitimlerinde de umarım yerinizi ilk fırsatta alırsınız.Century Lider ekibi olarak çok teşekkür ediyoruz.Saygılarımızla

Cemal Güzel
Ercan Bey; klasik satış-pazarlama eğitimlerinin dışında bir anlatım şekli ve sıradışı örnekleme yöntemleriyle bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Özellikle satış-pazarlama stratejilerinizi “tasavvuf ilmi” ile bütünleştirerek formülize etmeniz şahsım adına “fark yaratan bir eğitim” izlenimi bırakmıştır.
Başarılarınızın devamını dilerim

Selma Okumuşlar Çinkitaş Sayin ERCAN TELCİ Metrekare Fuar ekibim adına tarafınızdan almış olduğumuz eğitimimiz adına emeginiz ve engin tecrubeleriniziz bizimle paylatigizici size çok teşekür ediyorum
Süheyla Çaglayan İnsanların çoğu sizinle is yapar….nedeni iyi iletişim kuruyorsunuz ve en önemlisi güven veriyorsunuz. .. #güven vermek suan günümüzdeki en önemli faktör #

Hakan Yılmaz Pronto Eventi Başkanı: Ercan Telci demek sadece bir kaç saat içinde hayatınız boyunca size rehberlik yapabilecek fikirleri aktarabilendir: Motive eder, sorgulatır, düşünce kalıplarını kırar ve size farklı bakış açıları kazandırır. Onun adı Ercan Telci şaşırmayın !

Sena Kale  Hocam Plato MYO gelmiştiniz ve gerçekten verdiğiniz seminer çok kaliteliydi verdiğiniz seminer hala aklımda pes etmek yok yola devam benim hayatımda çok şey değiştirdi her ne olursa olsun hayalimizden vazgeçmemeliyiz. Allah yolunuzu açık etsin

Fadime Derin  Ercan hocamı bugün ilk kez sahnede dinledim ve izledim. Bu eğitimde salonda olan herkese yarının en güzel kapılarını açan fikirler verildi ve anlatılan her şey yaşanmışlıklardan alınmış tecrübelerle doluydu…Hedef, okuduğu kitaplarla kararlar alan değil, yaşadığı bugünden dersler alan nesillerle gelecege koşmak…Bu yolun mimarı, bizlerin gelecek ışığı teşekkürler

Özge Cihan  Başarı yolunda bizleri motive edip destek olduğunuz, bizlere rol model olup tecrübelerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Harika bir seminerdi, 1 numarasınız hocam

Erkan Demir

Ercan Bey eğitimleriniz de motivasyonu bir kez daha göstermiş olmanıza çok şaşırmadım. Tadını alan bir daha bırakamaz Başarılı insanlar ancak ve ancak başarıyı gören insanlar tarafından eğitilirler.

Şeyma Tekin DUMLUPINAR Ünv Ben Kütahyadan geldim eğitime ve iyiki gelmişim diyorum böylesine güzel bi eğitimi iyikikacirmamisim diyorum harika bir ortam vardı bu MUHTEŞEM eğitime bizlere katılma fırsatı verdiği için Ercan hocam a çok teşekkür ederim smile ifade simgesi

Murat Bayraktar pulsar satış müdürü  ile ilk karşılaşmamızda çok iyibir satış uzmanı olduğunu ve çok iyi bir insan olduğunu sezmiştim. O günden sonra dostluğumuz basladi ve yanılmadığımı gördüm. Ama bu eğitimine katıldıktan sonra anladığım bir şey daha var! Sen çok iyi bir eğitmensin. Yaklaşık 20 yildir satışta olan biri için doğrularımı,yanlislarimi doğru bildiğim yanlışlarımı ve verdiğin enerji ile artirdigin motivasyonum için sana tesekkur ederim.
“Peşini bırakmayacağım”

Sevinc Şengül  hocami dinlemek icin Kütahya’dan katıldım daha da uzaktan katilmayadegerbiegitim . Yılların verdigi o muhtesemtecrubeyi bu kadar güzel bisekilde anlatan değerli hocamizinemegine sağlık tüm saha elemanlarininalmasi gereken biegitim isi bırakmayı düşünüyordum ama egitimden sonra Ercan hocaminsoyledikleriniuygulayinca 4 4luk bi basari elde ettim çok tesekkurler smile ifade simgesi

Hakan Güneş: Tarziniz cok farkli mesnevilikle pazarlamayi birlestirmeniz cok hosuma gitti. Cem yılmaz gibi,enerjik insanları eğitimde tutuyorsunuz.

Nazlı Tuğçe Zorlu (Ankara Üniversitesi)
Hocam semineriniz gerçekten harikaydı bugüne kadar hep şu kişi şunlara rağmen şunları yapmış şeklinde 3. kişilerin ağzından başarı öyküleri dinledik ama siz karşımızda canlı bir örnek olarak kendinizi anlattınız bu eğitim için gerçekten çok önemli bir noktaydı. Enerjiniz müthişti verdiğiniz örneklerde öyle sizinle yemek yemeye giden grupta olamamanın pişmanlığını yaşıyorum hala umarım bir gün sizin seminerlerinizde verdiğiniz iyi örneklerden biri olurum

Mehmet Durak Düzce Üniversitesi Kulüp Başkanı
Ercan bey bitmez tükenmez bir enerjiniz var maşallah bu inançla daha çok gencin ufkunu açarak başarıyı tattıracağınıza inancımız sonsuz bende bir genç olarak tüm gençlik adına sizi saygıyla anıyor başarılarınızın devamını diliyorum. Düzce hala sizi konuşuyor.

Burak Kaan Karahan (Süleyman Şah Üniv Kulüp Başkanı)
İnsanların yıllarca aradığı Farkındalığı sizin sayenizde 2 saate kazanmak bizim için çok büyük bir nimetti. Tekrar tekrar ve hatta tekrar birlikte olalım  çok teşekkür ederiz katılımınız için : Dediğiniz gibi Ercan bey günümüz şartlarında bilgiyi sağlamak kolaylaştı ancak sizin gibi nadide kişilerin bizlere kattığı deneyimler bizler için çok daha iyi oluyor.

 Sena Kale (Plato Üniversitesi)
Hocam Plato MYO gelmiştiniz ve gerçekten verdiğiniz seminer çok kaliteliydi verdiğiniz seminer hala aklımda pes etmek yok yola devam benim hayatımda çok şey değiştirdi her ne olursa olsun hayalimizden vazgeçmemeliyiz. Allah yolunuzu açık etsin

Fadime Derin (Bimeks’te Yönetici)
Ercan hocamı bugün ilk kez sahnede dinledim ve izledim. Bu eğitimde salonda olan herkese yarının en güzel kapılarını açan fikirler verildi ve anlatılan her şey yaşanmışlıklardan alınmış tecrübelerle doluydu…Hedef, okuduğu kitaplarla kararlar alan değil, yaşadığı bugünden dersler alan nesillerle gelecege koşmak…Bu yolun mimarı, bizlerin gelecek ışığı teşekkürler

Volkan Bilgin Trakya Üniversitesi
Davetimizi kirmayip Keşana yüksekokulumuza kadar geldiniz, dolu dolu bilgi ve deneyimlerinizi , akici, yalin ve bir o kadar da enerjik bir dille aktardiniz. Hoş sohbetinizle bizlerin ufkunu genişlettiniz. Çok verimli geçen bir seminerdi. Sizlere kendi adım ve İşletme Topluluğu adına çok teşekkür ederim. Is hayatinizda ki başarılarinizin da gönlünüz gibi bol olmasini dilerim.

Ümmügülsüm Öztürk
Ankara Merhaba Ercan hocam dünkü seminer de gerçekten büyüleyici ve etkileyici idiniz. Konuşmaya başlar başlamaz hayran oldum size. Heyecanla, sabırla sizi pür dikkat dinledim ve hiç bitmesin istedim. Bizlere işimize aşkla bağlanmamız gerektiğini, kafanızda ben …

Özlem Çetin (Trakya Üniversitesi )
Satış pazarlama konusunda en baştan son aşamaya kadar engin bilgilerinizle, tecrübelerinizle , biz Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencilerine yüksek enerjinizle kısıtlı zamanda nokta atışı yaparak Algı Yönetimi, İkna hakkında ipuçları verdiğiniz için teşekkür ederim. Çok Verimli geçen bir konferans oldu

Geldiğiniz için çok mutluyuz bugün oraya gelen herkesin de Sizin anlattıklatınız sayesinde kazandıkları farkındalıkla daha istekli olacağımız aşikar. Çok teşekkür ederiz.umarım tekrar birlikte olabiliriz çünkü sizden alabileceğimiz çok şey var.)

Hamdi Küçük (Hedef Kariyer Bilişim Akademi Kurucusu)
Sayfalarca not aldım hepsini davranışa dönüştürmek üzere çalışmalara başliyorum. Sadece deneyim yaşayan olarak kalmayacağim Ağzınıza saglik Ercan Bey

Fatma Tözman (İlkon Gayrimenkul)
Değerli arkadaşim Ercan Telci Beye kiymetli bilgilerini, bizlerle paylastigi icin cok tesekkur ederim. Verimli, pozitif enerji dolu guzel bir egitimdi.

Arda Altuntaş (Gazi üniversitesi)
Ercan hocam, size ne kadar teşekkür etsem az.seminer boyunca söylediğiniz her kelime bir yaşanmışlık ve tecrübe belirtiyor. Kendim pek çok kişisel gelişim seminerine ve organızasyonlara katıldım ancak sizin gibisini hiç görmedim.Ben satış ve pazarlama alanına çok ilgili bir insan olarak söylüyorum bunu ve bütün arkadaşlarım da görsün siz ayaklı bir kitapsınız, hatta kitaptan da öte. Çünkü verdiğiniz bilgileri ne bir kitapta ne de internette bulabiliriz.Arkadaşlar bir daha söylüyorum Ercan Hocam alanında Türkiyede tektir ve kendini resmen gençlere açmış bir bilgi deryasıdır.Şahsen ben seminerin ilk dakikasından itibaren kendimi öyle bir kaptırdım ki hiç bitsin istemedim.Kendisi sıfırdan başlayıp inanılmaz bir başarıyla buralara gelmesi, bu davasından hiç vaz geçmemesi ve her dk bilgiye aç olması beni büyüledi.Tecrübeleri yanı sıra öğrencilerle içli dışlı bir şekilde sunum yapması ve sürekli bizden biri olduğunu vurgulaması ve hepimizin içinde bir Ercan Telci bulunduğunu sadece bunun farkına varmamız gerektiğini çok güzel anlattı. Kısacası arkadaşlar, Ercan Hocam bir idoldür, satış ve pazarlamanın tartışmasız tek lideridir. Tekrar size çok teşekkür ederim bize kendinizi açtığınız için

Doğukan Gürbulak (Dumlupınar üniversitesi )
Ayağnıza emeğinize sağlık çok memnum oldum.

Ayşegül Aytürk
iyi ki geldiniz hocam bizi güzel ve samimi bilgilerinizle aydnlattnz tesekkürler

Ahmet Akça (Dumlupınar Üniversitesi)
hocam etkinligiz cok verimli ve güzel gecti tesekkür ederiz size:

Zafer Cem
hocam gerçekten çok iyiydiniz her şey çok güzeldi teşekkürler gene bekleriz:)

Yasin Çelenk (Trakya Üniversitsitesi)
Güzel bir seminerdi teşekkürler

Burcum Kalkan Yıldırım Beyazıt universitesi
Ufkumuzu aydınlatınız hocam, çok sağolun tekrardan! konuşmanız bir çoğumuzu etkilediğinden eminim, Siz benim gelecekte kariyer hayatımda yapmak istediğimi canlandırdınız. çok içten ve samimi tavrınızla sizi dinlemekten çok memnun oldum. Başarılarınızın devamını dileyiyorum. Uluslararası Ticaret& İsletme öğrencisi

Medine Eylül Ankara Zirvesi
sunum çok güzeldi hakan urgancı, erdoğan arıkan, ercan telci ve hakan mengüç hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. hepiniz de bana çok güzel şeyler kattınız. hayatta başarılar diliyorum…
Nilüfer Ozturk  Selçuk Üniversitesi
Ağzınıza sağlık  harika bir performanstı

Livanur Çebi Ankara Üniversitesi
 Sunumunuz çok güzeldi çok teşekkürler bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için

TC Özge Cihan Haccettepe Üniversitesi
Başarı yolunda bizleri motive edip destek olduğunuz, bizlere rol model olup tecrübelerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Harika bir seminerdi, 1 numarasınız hocam

Nur Özen Kurt (Ankara Üniversitesi)
Sabırla programın en başından sonuna kadar bizimle olduğunuz bize anlattıklarınız için teşekkürler. ..gerçekten iyiydiniz

Kenan Çiftçi (Gazi Üniversitesi )
 Sayenizde bugün o salonun çehresi sonsuza dek değişti. Gercekten o 300küsür kişi bütün rakiplerinin önüne bir değil, 3,5,10 adım önüne gecti. İyi ki vardiniz,iyi ki oradaydık. Sizin konferansinizi en az bir kere daha dinlemek isterim. Umarım bu firsat elime geçer… Tekrar tekrar teşekkürler Ercan bey…

Melek Akman
Sunumunuzu çok beğendim sadece iş hayatında değil hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz yararlı bilgiler öğrettiniz. Teşekkü

Gezer Tuba
Bilgilerinizi ve tecrübenizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz ercan bey Sizin eğitiminizle iş hayatında önemli bir tecrübe ye biz de sahip olduk

Gülhan Uluer
Ercan bey bizlere bitmeyen enerjinizle standartlarının dışına çıkan ve sıradanlıktan uzak bir seminer verdiğiniz için ayrıca bulunduğu konuma hakkıyla gelmiş, yaşayarak öğrenmiş birisi olarak hepimizin karşısına çıkacak olan zorlukları en iyi şekilde analiz ettiğiniz için teşekkür ederim yüreğinize ve sesinize sağlık.

Seda Özbek
Herşey için teşekkür ederim..enerjinize gercekten hayran olmamak imkansızdı.hayatım boyunca aklımdan çıkaramayacagım şeyler ögrendigime inanıyorm ..Sizin üniversitemiz ve biz ögrenciler hakkındaki düşünceleriniz başta ben olmak üzere hepimizi onurlandırdı.Diger üniversite öğrencilerininde sizden ögrenecegi birçok şey oldugunu düşünuyorm.Başarılarınız daim olsun.

Armağan Ercan
Ercan bey yılların deneyimi ve bilgi birikiminizi bizlere yeni ercan telci adaylarına aktardığınız için çok teşekkür ederiz . bunun yanında hiç bitmeyen enerjinizin yanında sanki bizden biriymiş gibi samimi oluşunuz gençlere örnek olmak adına inaçlı..

Özge Yapan
Bir kimsenin her bakımdan kendine pay çıkaracağı çok güzel bir konferanstı çok teşekkür ederiz Ercan Bey .

Berrak Su Erarslan
Girdiğim en verimli geçen seminerdi hocam çok teşekkür ediyorum kendi adıma “ya ölürüz yada rakiplerimiz pes eder” eminim bu cümle birçok öğrencinin aklında kalmıştır. Sizi tekrardan Üniversitemizde görmek isteriz. Mükemmelsiniz…

Muhammad Mubeen
very enthusiastic person. keep going on Ercan Bey.

Sinem Doruk
Bize bu bilgileri verip bizi bu kadar önemseyerek içten bir şekilde hem tecrübeleriniz hem hayattan örnek vererek yaptığıniz sunum bizi çok etkiledi inşallah bir daha sizi dinleme fırsatımız olur çok teşekkür ederiz

Tuğba Karatoprak
Gerçekten çok bilgili bi seminerdi bizim içinde çok guzel gecti hocam is hyatimizda çok işimize yaricak başarılılriniz dewamani dilerim

Mahmut Ayhan
Ercan hocam ben Düzce Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı 4.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İlahiyat ön lisans 2. sınıf öğrencisiyim. Bunların yanında aileme yardımcı olmak adına Ev Tekstili ile uğraşıyorum. Yaklaşık 1 senedir içinde old…

Nil Beril Sevim
Bugün ki konusmaniz hayatıma çok şey kattı buna emin olabilirsiniz çok etkiledi beni hayatıma bir yol çizmeme yardimci oldunuz idolum oldunuz yani bana kattiklariniz için teşekkür ederim .. her zaman takibinizde olacağım ..çok sağolun hocam Ve yılmamayı azimli olmayı ve zamni en iyi şekilde degerdirmeyi öğrendim

Özgül Yalçın
Harika bir soz => Kisi kendini degistirme karari vermedigi surece, hicbir egitim metodu basariya ulasamayacaktir..

Duzce universitesindeki konferansinizin bizlere gercekten cok faydali oldugunu dusunuyorum.. bakis acimiz degisti, aklimizdaki yada hay…

Nimet Yüksel
Etkili ve faydalı bilgiler, nasihatler içeren bir konuşmaydı ayağınıza sağlık

Esra Sak
Asıl biz teşekkür ederiz yaptığınız güzel sohbetle orda bulunan herkesi uykudan uyandırdığınızı düşünüyorum şahsım adına verdiğiniz fikirlerle bana yeni yollar gösterdiğiz için çok teşekkür ederim sizi yeniden Selçuk Üniversitesinde görmek biz mutu edecektir.

Hakan Gökgöz
konuşmanızla biz de oluşturduğunuz farkındalık için teşekkürler inşallah sizi tekrar aramızda görürüz.

Nevin Ertaş
Biz çok teşekkür ederiz çok güzel bir seminerdi tekrar bekleriz

Kübra Durma
çok teşekkür ederiz Ercan Bey bizleri kırmayıp geldiğiniz ve bu kadar içten olduğunuz için biz sizi çok sevdik ve her zaman bekliyoruz :))

Can Özcan
Söylediğiniz samimi sözler ve bize kattığınız tecrübeniz için teşekkür ederiz.

Recep Yortanlı
Motivasyonumuzu arttırdığınız ve özgüven aşıladığınız için teşekkür ederiz.

Büşra Yavuz
Bugun okulumuzda yaptiginiz konusma benim icin oldukca etkileyici ve verimliydi. Bizimle paylastiginiz bilgi ve tecrubeleriniz ve icten yaklasiminiz icin tesekkur etmek isterim. Umarim sizi tekrar dinleme firsati elde edebilirim. Basarilarinizin daim olmasi dileğiyle

Osman Yılmaz
Hocam okulumuzda yaptiginiz etkileyici motive edici konusmaniz üzerimizde etkiler birakti ve icinizdeki gözünüzdeki pazarlamaci isigini bize çok iyi yansitti. bu konusma ve heycaninizla kalbimize de dokundunuz adeta . tecrübeleriniz ve hayat felsefeniz çok anlamli ve güzel. herşey için çok teşekürler .inşallah tekrar görüşürüz bi sonraki seminerlerde …ayrıca cem özüak hocamizada konuşmaları için çok teşekürler …(ilk önce inanç sonra anne baba daha sonra basari)

Ayşe Nur Çelebi
Bu seminerin benim için bir dönüm noktasi olacağını hissediyorum. Tecrübelerinizi içten ve samimi bir dille bize aktardiginiz için teşekkür ederim . Yüreğinize sağlık başka seminerlerde görüşmek dileğiyle ..